W jaki sposób mogę wnioskować o pożyczkę?

Pożyczki online to najłatwiejszy sposób wnioskowania o pożyczkę. Cały proces odbywa się przez internet – dlatego wystarczy dostęp do sieci i swojego konta bankowego. Cały proces zajmuje zaledwie kilkanaście minut i z powodzeniem można przejść go w zaledwie trzech krokach.

Krok 1 - Wybierz pożyczkę

Dla osób, które decydują się na zaciągnięcie pożyczki największy problem stanowi wybór oferty. Pojawiają się pytania: jaka pożyczka jest najlepsza, jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć pożyczkę, która pożyczka jest najtańsza. Aby ułatwić ten proces w serwisie szybkiwniosek.pl porównasz oferty pożyczkodawców, poznasz opinie o pożyczkach i bez problemu wybierzesz pożyczkę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 

 

Krok 2 - Uzupełnij wniosek

Przy uzupełnieniu swoich danych warto mieć przy sobie dowód osobisty. Konieczne jest uzupełnienie informacji o sobie m.in. imię, nazwisko, PESEL, adres email czy informacje o dochodach. Całość odbywa się poprzez formularz na stronie internetowej i trwa kilka minut. W razie wątpliwości warto zdecydować się na kontakt – biuro obsługi pożyczkodawcy chętnie udzieli informacji i rozwieje wątpliwości.
Jednym z etapów uzupełniania wniosku jest potwierdzenie tożsamości – odbywa się to za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Konieczne jest dokonanie przelewu z własnego konta (nie może być współdzielone). Pożyczkodawcy oferują także narzędzia dające możliwość dokonania szybkiego przelewu lub weryfikacji tylko za pomocą zalogowania się na konto bankowe.

 

Krok 3 - Przelew na konto

Dopełnienie formalności jest konieczne do otrzymania decyzji pożyczkowej – wyświetli się w przeglądarce lub zostanie wysłana drogą mailową. Warto zwrócić uwagę, czy pożyczkodawca nie wymaga jeszcze zaakceptowania warunków pożyczki.

Pieniądze na koncie mogą znaleźć się już w ciągu kilku minut. Zależnie od banku, w którym klient posiada konto, możliwe jest dłuższe oczekiwanie na przelew – zapoznaj się z informacjami zawartymi na szybkiwniosek.pl, aby poznać opinie o pożyczkodawcach i dowiedzieć się, który pożyczkodawca najlepiej spełni oczekiwania.

Proces wnioskowania o pożyczkę może nieznacznie różnić się zależnie od procesu na stronach pożyczkodawców.