Wróć do listy ofert

Finbo

 • Kwota pożyczki
  1000 PLN
  od 200 zł do 10000 zł

 • Okres pożyczki
  30 dni
  od 1 do 30 dni

 • Kwota do zwrotu
  1000.00 PLN
  RRSO: 0%

 • Rata pożyczki
  1000 PLN
  jednorazowo

darmowa pierwsza pożyczka Weź pożyczkę

Finbo - opinie i oferta pożyczki

Weź pożyczkę

(2 opinie o Finbo)
Darmowa pierwsza pożyczka: 3000 PLN Maksymalna kwota pożyczki: 10000 PLN

     Finbo jest nową firmą pożyczkową na naszym rynku. Oferuje na rynku pożyczki w kwotach od 200zł do 10tys zł od 1 do 30 dni. Pieniądze na koncie można mieć nawet w kwadrans.

     Firma Fincapital Sp. z o.o. za pośrednictwem marki Finbo należącej do PrimaStar Sp. z o.o., świadczy usługi pośrednictwa pożyczkowego dla konsumentów potrzebujących pilnego dofinansowania. Firma zachęca do swojej oferty darmową pierwszą pożyczką oraz możliwością wydłużenia terminu spłaty.
 

Finbo - Oferta

Oferta pożyczek Finbo


    Finbo dla nowych klientów przygotował ofertę darmowej (realny koszt to 1 grosz, tyle wynosi kwota przelewu weryfikacyjnego) pożyczki od 200 zł do 3 000 zł na 30 dni. Jeśli pożyczkobiorca dokona spłaty zgodnie z harmonogramem, dostaje możliwość skorzystania ze znacznie bardziej rozszerzonej oferty pożyczek, gdzie kwota pożyczki może osiągnąć poziom 10 000 zł. Finbo pozwala na odłożenie terminu spłaty o 7, 14, a nawet 30 dni, jednak przy pierwszej pożyczce, odroczenia możemy dokonać tylko raz. Całość procesu przebiega online, dzięki czemu pożyczka może zostać wypłacona na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut. 

 

Dla kogo dostępna jest oferta pożyczek Finbo?


     Aby starać się o pożyczkę w Finbo wystarczy spełnić kilka podstawowych wymagań: 
- polskie obywatelstwo,
- adres zameldowania na terenie Polski,
- wiek między 20 a 75 lat,
- posiadanie osobistego rachunku bankowego, 
- ważny dowód osobisty,
- własny, aktywny numer telefonu
Finbo nie wymaga poręczeń ani zastawu, dlatego też wnioskujący o pożyczkę pozostaje całkowicie anonimowy, nie są wymagane oświadczenia od pracodawcy czy poręczenie małżonka.
Całość procesy odbywa się online, dlatego też pożyczkę można uzyskać bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Wnioskowanie o pożyczkę w Finbo, krok po kroku.

 

    Proces wnioskowania o pożyczkę rozpoczynamy na stronie Finbo, gdzie dzięki prostemu mechanizmowi suwaków, wybieramy interesującą nas kwotę oraz okres spłaty dla naszej chwilówki. Będąc na stronie po raz pierwszy, jako nowemu klientowi oferowana jest pożyczka od 200 zł do 3 000 zł, z opcją jednokrotnego przełożenia terminu spłaty. Co najważniejsze, nasza pierwsza pożyczka jest w pełni darmowa, czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy (jeśli spłaty dokonujemy w terminie). Gdy korzystaliśmy już wcześniej z oferty Finbo, możliwości kredytowe znacznie wzrastają, gdyż maksymalna kwota pożyczki wzrasta do 10 000 zł.

    Kolejnym krokiem jest wypełnienie danych we wniosku, do którego przechodzimy klikając w przycisk „Weź pożyczkę”. Jeśli wnioskujemy o kwotę powyżej 3 000 zł, zostaniemy poproszeni o zalogowanie się do systemu. Jeśli zaś jesteśmy w trakcie brania pierwszej pożyczki, zostanie nam wyświetlony formularz wniosku, gdzie uzupełniamy dane osobowe: 
imię, 
nazwisko, 
PESEL, 
seria i numer dowodu osobistego, 
adres e-mail
numer aktywnego telefonu komórkowego
Numer telefonu jest o tyle ważny i to na niego zostanie nam wysłane hasło SMS pozwalające przejść do 3 kroku składania wniosku o pożyczkę w Finbo.

    Krok trzeci i ostatni, to weryfikacja czy wszystkie dane są uzupełnione poprawnie, kwota pożyczki i okres spłaty są zgodne z tymi jakie wybraliśmy. Dalej następuję weryfikacja naszej tożsamości za pomocą tzw. przelewu weryfikacyjnego. Ważne jest, iż przelew oznacza akceptacje regulaminu pożyczkodawcy. W jego tytule wpisujemy „Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Finbo” oraz podajemy swój numer PESEL. W zależności od szybkości księgowania przelewu, możemy otrzymać decyzje  banku w ciągu kilkunastu minut. 

 

Finbo posiada konta w bankach:

 

PKO Bank Polski/Inteligo
mBank/BREBank
ING Bank Śląski
Millenium Bank
Peako SA
Santander
Alior Bank
Getin Bank

Decyzja przekazywana jest za pomocą SMS, wiadomości e-mail oraz zamieszczana w profilu klienta na stronie Finbo. Dla osób ceniących kontakt osobisty Biuro Obsług Klienta Finbo jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w dni powszednie od godziny 8 do godziny 20, zaś w weekendy od godziny 9 do godziny 17.

 

Czy Finbo weryfikuje w BIK?


Tak, obecnie prawie każdy pożyczkodawca weryfikuje wnioskujących w bazach dłużników. Nie inaczej jest w przypadku Finbo. Dodatkowo jeśli posiadasz aktywną pożyczkę w Finbo, nie możesz ubiegać się o nową, do czasu spłacenia aktywnej. Gdzie Finbo sprawdza nowych klientów? 
•    Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
•    Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
•    ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
•    Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

 

Zmiana terminu spłaty w Finbo

 

Finbo wychodząc naprzeciw potrzebom pożyczkobiorców, pozwala na przesunięcie terminu spłaty. Dla nowych klientów taka możliwość jest jednokrotna, zaś dla klientów stałych, opcja zmiany terminu spłaty możliwa jest więcej razy. O koszcie przesunięcia terminu spłaty jesteśmy informowani w panelu na stronie Finbo. Aby zrealizować przesunięcie terminu spłaty, dokonujemy przelewu o określonym temacie i numerze naszej pożyczki. 

 

Pożyczki Finbo i opinie na jej temat

 

Finbo to nowa marka na rynku i jej portfolio produktów jest póki co dość wąskie, jednak zdecydowanie uderza do najbardziej aktywnej kategorii szybkich i krótkich pożyczek - chwilówek. Pierwsze opinie na rynku są dosyć pochlebne, klienci chwalą sobie szybkość i prostotę procesu decyzyjnego.
 

Finbo - Podsumowanie

Zalety

 • Krótki okres kredytowania
 • Jeden metoda weryfikacja tożsamości – przelew groszowy.
 • Brak możliwości wypłaty gotówki, jedynie przelew na konto
 • Brak programu lojalnościowego dla stałych klientów
 • Weryfikacja w bazach BIK, KRD, ERIF i Infomonitor

Wady

 • Pierwsza pożyczka aż do 3 000 zł
 • Wysoki limit 10 000 zł dla stałych klientów
 • Pierwsza pożyczka darmowa (za 1 grosz)
 • Atrakcyjne oprocentowanie kolejnych pożyczek
 • Decyzja o pożyczce w kilka minut
 • Krótki formularz rejestracyjny
 • Bez dodatkowych dokumentów
 • Możliwość przedłużenia spłaty pierwszej pożyczki o 7, 14 lub 30 dni.

Dane kontaktowe

Fincapital sp. z o.o. Ulica: ul. Postępu 18b
Warszawa, 02-676 Telefon: 22 266 81 70
Przejdź na stronę

Opinie klientów

50% (1 opinie)
50% (1 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)

Dodaj opinię

Twoja ocena:

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora strony.

Pomyślnie dodano opinię.