Wróć do listy ofert

Hapi Pożyczki

 • Kwota pożyczki
  800 PLN
  od 800 zł do 10000 zł

 • Okres pożyczki
  3 miesiące
  od 3 do 12 miesięcy

 • Kwota do zwrotu
  1069.71 PLN
  RRSO: 491.47%

 • Rata pożyczki
  357 PLN
  miesięcznie

Hapi Pożyczki - opinie i oferta pożyczki

Weź pożyczkę

(4 opinie o Hapi Pożyczki)
Maksymalna kwota pożyczki: 10000 PLN

Hapipożyczki udziela pożyczek w kwocie od 800 zł do 25 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy. W swojej ofercie mają także możliwość wykupienia prywatnego ubezpieczenia medycznego.

     Hapipożyczki na rynku działa od 2014 roku. Marka należy do firmy IPF Polska, która w swoim portfolio ma również znaną markę Provident. Mimo krótkiej obecności na rynku, Hapipożyczki opinie wśród analityków pożyczkowych ma pozytywne. Marka wyróżniana jest w rankingach pożyczek ratalnych. W swojej działalności przyciąga nowych klientów licznymi konkursami, promocjami oraz możliwością wykupienia prywatnego ubezpieczenia medycznego.
Kapitał zakładowy firmy to 10 mln złotych, co wyróżnia ją spośród swojej konkurencji, która dysponuje znacząco mniejszym kapitałem zakładowym.
 

Hapi Pożyczki - Oferta

Czy Hapipożyczki to pożyczka ratalna?


     W swojej ofercie Hapipożyczka nie przewiduje darmowej pierwszej pożyczki. Oferta jest jednolita i warunki są niezmienne niezależnie od częstotliwości korzystania z usług.
Marka specjalizuje się w pożyczkach z dużymi kwotami z ratalną formą spłaty. Minimalną kwotą pożyczki jest 800 złotych, natomiast najwyższa kwota, jaką może pożyczyć klient to aż 25 000 złotych. Okres spłaty można dostosować do swoich potrzeb – od 3 do 48 miesięcy.
Dzięki Hapipożyczki kalkulator, który jest dostępny na stronie głównej, już na etapie wyboru oferty można poznać przewidywaną ostateczną sumę do spłaty. Każdy wniosek jest traktowany indywidualne, dlatego końcowa oferta może różnić się od kwoty, o którą wnioskuje pożyczkobiorca. Ocena ta przeprowadzana jest na podstawie kondycji finansowej i dostosowywana jest do możliwości klienta.

 

Hapipożyczki – warunki skorzystania z oferty

 

     Do skorzystania z oferty Hapipożyczki należy mieć ukończone 18 lat, mieć obywatelstwo polskie oraz stały adres zamieszkania na terenie Polski. Niezbędny jest także dowód osobisty oraz numer PESEL. Firma nie stawia górnej granicy wieku dla pożyczkobiorców.
Aby dopełnić formalności związanych z wnioskowaniem o kredyt, wymagany jest numer telefonu oraz rachunek w polskim banku. W Hapipożyczki logowanie do systemu jest konieczne – proces jest przeprowadzany online. 

 

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać Hapipożyczkę?

 

     Obywatelstwo Polskie,
     Skończone 18 lat,
     Stałe źródło dochodu,
     Brak zaległości w rejestrze dłużników,
     Rachunek bankowy i telefon komórkowy.

 

Czy w Hapipożyczki można skorzystać z wakacji pożyczkowych?

 

     Istnieje możliwość skorzystania z tzw. wakacji pożyczkowych – przesunięcia terminu spłaty pożyczki, jeśli okres ratalny zadeklarowany na etapie wzięcia pożyczki to minimum 7 miesięcy. Zależnie od okresu spłaty o wakacje pożyczkowe można wystąpić raz – jeśli okres spłaty to 7-11 miesięcy, dwukrotnie – dla pożyczek na 12-17 miesięcy, trzykrotnie – w przypadku pożyczek na 18-23 miesiące, a dla pożyczek na 24 – 48 nawet czterokrotnie.

 

Jak ubiegać się o wakacje pożyczkowe w Hapipożyczki?

 

    Chęć odroczenia spłaty należy zgłosić nie później niż 3 dni przed wyznaczonym terminem spłaty najbliższej raty (poprzez Hapipożyczka kontakt),
spełnić warunki (pożyczka Hapi na co najmniej 7 rat, w tym minimum kolejne 3 raty spłacone w terminie),
dla pożyczkobiorców, którzy dotychczas nie korzystali z wakacji – mogą wnioskować najwcześniej dzień po terminie spłaty 6 rat,
dla osób, które w ramach pożyczki korzystały już z wakacji pożyczkowych, konieczne jest wpłacenie co najmniej jednej raty między kolejnymi odroczeniami.
Kwota pożyczki nie ulegnie zmianie, przesunie się tylko okres spłaty. A co z prowizją oraz odsetkami za skorzystanie z odroczenia? Wymagane będą w następnym terminie raty (sama kwota raty nie zmieni się, dłuższy będzie tylko okres spłaty).

 

Jak wygląda rozpatrywanie wniosku w Hapipożyczki?

 

     W Hapi kontakt w celu weryfikacji danych odbywa się drogą telefoniczną. Czy Hapipożyczki dzwoni do pracodawcy? Nie, wnioskujący jest sprawdzany za to w rejestrach dłużników - Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Biurze Informacji Gospodarczej (BIG) i ERIF oraz Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD). Jednak posiadanie zadłużenia nie wyklucza możliwości wzięcia pożyczki – każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. O decyzji klient dowiaduje się w ciągu kilku minut, jeśli wniosek składany jest w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. W innych godzinach lub w dni wolne od pracy wniosek zostanie rozpatrzony w najbliższy możliwy dzień. Oferta pożyczki dostosowana jest do możliwości pożyczkobiorcy, dlatego oferowana kwota może różnić się od kwoty, o którą wnioskował klient. Informacja o przyznanej kwoty pożyczki wysyłana jest drogą mailową po rozpatrzeniu wniosku – w godzinach pracy biura obywa się to w ciągu 15 minut.

 

Ile trwa weryfikacja tożsamości w Hapipożyczki?

 

     Weryfikacja tożsamości, konieczna po przyznaniu pożyczki, odbywa się przelewem w kwocie 1 zł – w serwisie Hapipożyczki określony jest numer konta, na który należy wykonać przelew. Hapi pożyczki nie umożliwia innego sposobu weryfikacji, która przyśpieszyłaby proces. Kwota przelana w celu weryfikacji zostanie zwrócona na konto po przeprowadzeniu procesu weryfikacji.
Po pozytywnym przejściu weryfikacji klient otrzymuje gotówkę na konto bankowe lub odbiera w placówce Poczty Polskiej. Przelew zostanie zrealizowany w ciągu 15 minut od pozytywnej weryfikacji.

 

Opóźnienia w spłacie Hapipożyczki

 

     W przypadku problemów z terminową spłatą zobowiązań warto skorzystać z wakacji pożyczkowych. W innym przypadku należy się liczyć się z dodatkowymi kosztami, wymogiem natychmiastowej spłaty i działaniami windykacyjnymi firmy. W Hapipożyczki windykacja może odbywać się za pomocą zewnętrznej firmy, której pożyczkodawca sprzeda nasz dług. Narażamy się tym samym na postępowanie sądowe, egzekucję komorniczą, a także wpisanie do rejestru BIG.

 

Strefa klienta Hapipożyczki

 

     Dla ułatwienia zarządzania swoją pożyczką po wybraniu opcji Hapipożyczki „zaloguj” pożyczkobiorca ma dostęp do swojego konta w serwisie. To prosty sposób na aktualizowanie swoich danych, ale przede wszystkim dostęp do informacji o pożyczce. Po wyborze opcji w serwisie Hapi logowanie obecny klient dowie się o bieżącej kwocie rozliczeniowej oraz terminie spłaty. W zakładce informacje ogólne znajdują się dane do przelewu.
Należy jednak pamiętać, że informacje o wysokości pożyczki są aktualizowane na koncie po zaksięgowaniu przelewu. Informacja na profilu pojawia się zazwyczaj w ciągu 24 godzin po wpłynięciu przelewu na rachunek bankowy Hapipożyczki.

 

Czy możliwa jest wcześniejsza spłata Hapipożyczki?

 

     Hapipożyczka może być spłacona przed terminem. Dokonanie wyższej wpłaty niż przewidziana najbliższa rata będzie skutkować rozliczeniem kwoty w pierwszej kolejności na najbliższą należność, a nadwyżka przeznaczona będzie na kapitał ostatnich rat. Zatem należy pamiętać, że każda nadliczbowa kwota będzie zmniejszać odsetki, a nie będzie przeznaczana bezpośrednio na kolejne raty. W przypadku chęci spłacenia całej (lub pozostałej części) pożyczki za jednym razem w Strefie Klienta (dostępnej po wybraniu w serwisie Hapi pożyczka logowanie) znajdują się informacje o bieżącej należności i pozostałej kwocie zadłużenia. 

 

Opinie o Hapipożyczka

 

     Czy Hapipożyczka jest tania? Bez wątpienia stanowi dobrą alternatywę dla pożyczek bankowych. Dzięki możliwości spłaty ratalnej i stosunkowo niskiej rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania hapipożyczka opinie ma pozytywne. Pożyczki Hapi stanowią kuszącą ofertę dla osób, które nie widnieją w rejestrze dłużników, ale nie mają zdolności kredytowej lub zależy im na szybkim załatwieniu procesu bez konieczności osobistego stawienia się w placówce. Czytając o doświadczeniach klientów można wnioskować, że odnośnie pożyczki Hapi opinie negatywne są w dużej mierze podyktowane odrzuceniem wniosku oraz konsekwencjami wynikającymi z opóźnień w spłacie pożyczki.

 

Jak usunąć konto w Hapipożyczki?

 

     Usunięcie konta w serwisie jest możliwe w przypadku, kiedy spłaciło się wszystkie zobowiązania u pożyczkodawcy. Wystarczy w sekcji „Obsługa klienta” wysłać zgłoszenie wyrażające chęć usunięcia konta. Nie pociąga to za sobą kosztów. W przypadku późniejszej chęci skorzystania z Hapipożyczki możliwe jest ponowne utworzenie konta. Należy jednak pamiętać, że pożyczki Hapi oferowane są osobom, które mają stałe źródło dochodu.

 

Kontakt z Hapipożyczki

 

     Masz wątpliwości, chcesz skontaktować się z pożyczkodawcą? W Hapipożyczki kontakt może odbywać się dwutorowo – telefonicznie oraz e-mailem. Aby utrzymać pomoc poprzez hapi pożyczki kontakt telefoniczny należy skontaktować się w określonych godzinach – w hapipożyczki godzina pracy to od poniedziałku do piątku 8.00-20.00, w weekendy od godziny 9.00 do 17.00. W hapipożyczki kontakt konieczny jest w sytuacjach:
Zażalenia poprzez zgłoszenie sprawy wraz z jej opisem (odpowiedź w ciągu dwóch dni roboczych).
Usunięcia danych (zarówno w przypadku spłacenia pożyczki, jak i negatywnego rozpatrzenia wniosku).
Problemu z uzupełnieniem wniosku.
Brak zaksięgowanej wpłaty w systemie (wpłata powinna pojawić się w panelu 24 godziny po wpłynięciu przelewu).
 

Hapi Pożyczki - Podsumowanie

Zalety

 • brak górnej granicy wieku
 • pożyczka do 25 000 zł
 • możliwość rozłożenia pożyczki na 48 rat
 • możliwość wakacji pożyczkowych
 • wniosek online

Wady

 • weryfikacja telefoniczna
 • długi wniosek o pożyczkę
 • weryfikacja przelewem tradycyjnym
 • czas wypłaty pożyczki może wydłużyć się, zależnie od banku, w którym klient posiada konto

Dane kontaktowe

IPF Polska Sp. z o.o. Ulica: Al. Jerozolimskie 136
Warszawa, 02-305 Telefon: 22 395 85 87
Przejdź na stronę

Opinie klientów

25% (1 opinie)
75% (3 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)

Dodaj opinię

Twoja ocena:

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora strony.

Pomyślnie dodano opinię.