Wróć do listy ofert

Kuki

 • Kwota pożyczki
  1000 PLN
  od 200 zł do 15000 zł

 • Okres pożyczki
  30 dni
  od 1 do 30 dni

 • Kwota do zwrotu
  1000.00 PLN
  RRSO: 0%

 • Rata pożyczki
  1000 PLN
  jednorazowo

darmowa pierwsza pożyczka Weź pożyczkę

Kuki - opinie i oferta pożyczki

Weź pożyczkę

(5 opinie o Kuki)
Darmowa pierwsza pożyczka: 5 000 PLN Maksymalna kwota pożyczki: 15000 PLN

     W Kuki pierwsza pożyczka w kwocie 5000 zł jest darmowa. Dla stałych klientów jest dostępna oferta od 200 do 15 000 zł na okres do 30 dni. 
 

     Marka Kuki.pl należy do firmy Ducatos Sp. z o. o., ale usługo pośrednictwa kredytowego dla spółki świadczy Fincapital Sp. z o. o. Firma oferująca pożyczki krótkoterminowe w swoich działaniach skupia się na przejrzystości działań i budowaniu przyjaznej, długofalowej relacji z klientem. Choć marka pojawiła się na rynku niedawno, przyciąga klientów pierwszą darmową pożyczką.
 

Kuki - Oferta

Czy w Kuki pierwsza pożyczka jest za darmo?

 

     W Kuki nowi klienci mogą pożyczyć do 5 000 zł na 30 dni bez kosztów (minimalna kwota pożyczki to 200 zł). Pożyczkobiorca oddaje taką kwotę, jaką pożyczył- bez dodatkowych kosztów i prowizji. Jednak należy pamiętać, że promocja to obowiązuje tylko w przypadku dotrzymania terminu spłaty.
W przypadku następnych pożyczek zmienia się kwota pożyczki – pożyczkobiorca może wnioskować o kwotę od 200 zł do 15 000 zł. Po wyborze wariantu na stronie Kuki kalkulator pożyczki wyświetli kwotę prowizji, odsetki, RRSO, a także całkowitą kwotę do spłaty wraz z terminem, w którym musi być dokonana spłata.
Firma nie umożliwia rozłożenia spłaty na raty – maksymalnym okresem, na który można wziąć pożyczkę, jest 30 dni z możliwością odpłatnego przedłużenia spłaty o 7, 14 lub 30 dni.

 

Czy mogę skorzystać z pożyczki w Kuki?

 

     Cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega internetowo, dzięki czemu nie ma konieczności osobistego stawienia się w placówce. Wystarczy dostęp do internetu, aby przez stronę Kuki.pl uzupełnić wniosek. Do wzięcia pożyczki wystarczy spełnić określone przez pożyczkodawcę warunku – nie potrzeba żadnych zaświadczeń, firma nie wymaga poręczeń ani gwarantów.
Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę w Kuki.pl:
•    wiek 20-75 lat,
•    ważny dowód osobisty,
•    obywatelstwo polskie,
•    zamieszkanie terenie Polski,
•    zdolność do czynności prawnych,
•    telefon komórkowy,
•    osobisty rachunek bankowy.
W Kuki można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. Warunkiem uzyskania kolejnej pożyczki jest spłacenie poprzedniego zobowiązania.

 

Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę w Kuki?

 

     Chcąc skorzystać z oferty pożyczki, należy przygotować dowód osobisty i zrealizować trzy proste kroki.

1.    Uzupełnienie wniosku o pożyczkę
Na stronie Kuki.pl za pomocą suwaków należy wybrać kwotę pożyczki oraz liczbę dni, okres spłaty pożyczki, a następnie kliknąć na przycisk „Weź pożyczkę”. W przypadku pierwszej pożyczki konieczne jest uzupełnienie formularza, w którym należy podać swoje dane osobowe. Wypełniając wniosek pożyczki należy podać numer telefonu – ważne jest, aby mieć go przy sobie, ponieważ zostanie na niego wysłany numer weryfikacyjny, którego wpisanie jest konieczne do przejścia do dalszej części formularza. Należy zadeklarować swoje dochody – jednak pracownicy Kuki.pl nie dzwonią do pracodawcy w celu weryfikowania zatrudnienia.
Jeśli to kolejna pożyczka kliknij w Kuki.pl „Zaloguj”, aby przejść do swojego konta.

2.    Przelew weryfikacyjny
Warunkiem uzyskania pożyczki jest potwierdzenie swoich danych osobowych. Dlatego konieczne jest wykonanie przelewu ze swojego konta osobistego w wysokości 1 gr. Kuku udostępnia listę ośmiu banków, w których ma konta, aby umożliwić wykonanie przelewu bez konieczności czekania na zaksięgowanie wpłaty.
Lista banków – Kuki konta bankowe:
•    PKO Bank Polski, Inteligo
•    Pekao S.A.
•    mBanka, BRE Bank, MultiBank
•    Santander, BZWBK, Kredyt Bank
•    ING Bank Śląski
•    Alior Bank, T-mobile, Bank BPH
•    Millenium Bank
•    Getin Bank
Przelew weryfikacyjny jest jednoznaczny z akceptacją warunków umowy. Dlatego w Kuki tytuł przelewu weryfikacyjnego to „Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Kuki.pl (numer PESEL wnioskodawcy)”. Użycie innego tytułu przelewu bądź wysłanie przelewu z konta, którego nie jest się wyłącznym właścicielem (nie można wykorzystać konta, którego jest się współwłaścicielem) będzie skutkować odrzuceniem weryfikacji, a tym samym odmową udzielenia pożyczki.

3.    Decyzja pożyczkowa i pieniądze nawet w ciągu 15 minut
Po pozytywnej weryfikacji tożsamości pożyczkobiorca otrzymuje decyzję o pożyczce smsem lub e-mailem. Informacja o przyznaniu pożyczki jest widoczna także w Profilu Klienta (do sprawdzenia poprzez Kuki – logowanie). W przypadku wykonania przelewu poza godzinami pracy firmy, odpowiedź zostanie udzielona w najbliższy dzień roboczy. Firma dba o wysokiej jakości obsługę klienta. Dlatego w Kuki kontakt z Biurem Obsługi jest możliwy 7 dni w tygodniu, co umożliwia szybsze i bardziej dogodne realizowanie pożyczek. W Kuku godziny pracy to 8.00-22.00 (poniedziałek-piątek) oraz 9.00-17.00 (sobota-niedziela).

 

Kuki – weryfikacja w bazach dłużników

 

     Czy jest możliwość uzyskania pożyczki w przypadku posiadania pożyczki w banku lub innej instytucji finansowej? W Kuki.pl osoby, które mają regularnie spłacane inne zobowiązania finansowe, mogą z powodzeniem wnioskować o pożyczkę. Jednak z negatywną odpowiedzią na wniosek o pożyczkę spotkają się osoby, które są wpisane do rejestru dłużników. W jakich bazach informacji gospodarczej jest sprawdzany pożyczkobiorca w Kuki.pl?
•    Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
•    Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
•    ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
•    Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

 

Czy można przedłużyć termin spłaty w Kuki?

 

     Kuki.pl to chwilówka, w której można ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty. O wysokości kwoty do spłaty można dowiedzieć poprzez Kuki.pl – logowanie. Przy pierwszej pożyczce jest możliwość dwukrotnego przedłużenia pożyczki, przy każdej kolejnej pożyczce jest możliwość tylko jednokrotnego przedłużenia terminu spłaty.
Warunkiem przedłużenia terminu spłaty jest dokonanie przelewu w wysokości kosztów przedłużenia zależnie od długości przedłużenia (o 7, 14 i 30 dni).


Tytuł przelewu do przedłużenia spłaty to „Przedłużenie pożyczki nr (numer pożyczki)”. Tylko prawidłowe wykonanie przelewu na jeden z rachunków bankowych firmy spowoduje przedłużenie terminu spłaty Kuki pożyczki.

 

Windykacja pożyczki w Kuki

 

     A co w przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w terminie? W Kuki.pl opinia klienta jest ważna, dlatego firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i szuka rozwiązania trudnych sytuacji. Strona Kuki radzi, aby skontaktować się z Działem Windykacji, aby móc dostosować plan spłaty pożyczki do indywidualnej sytuacji klienta. W innym przypadku pożyczkobiorca będzie zmagał się z konsekwencjami braku terminowości w spłacie. Firma w przypadku braku inicjatywy ze strony klienta może podjąć działania windykacyjne oraz zgłosić jego dane do Biur Informacji Gospodarczych (co sprawi m.in. brak możliwości zaciągnięcia pożyczki w większości instytucji pozabankowych).
Umowa pożyczki Kuku.pl określa wysokość odsetek za nieterminową spłatę.

 

Opinie o pożyczce w Kuki

 

     Dobre opinie o Kuki pożyczki wynikają z łatwości wzięcia pożyczki i przejrzystości jej zasad. 
Pożyczka Kuki jest rozwiązaniem dla osób, które w szybki sposób chcą pożyczyć pieniądze na krótki okres. 
 

Kuki - Podsumowanie

Zalety

 • darmowa pierwsza pożyczka
 • możliwość przedłużenia terminu spłaty (o 7, 14 lub 30 dni)
 • od drugiej pożyczki maksymalna kwota 15 000 zł
 • szybki czas realizacji pożyczki (nawet w 15 minut)

Wady

 • weryfikacja w rejestrze dłużników
 • w przypadku kolejnych pożyczek możliwe tylko jednokrotne przedłużenie
 • granica wieku (pożyczka dla osób od 20 roku życia)

Dane kontaktowe

Fincapital Sp. z o.o. Ulica: Postępu 18B
Warszawa, 02-676 Telefon: 22 349 94 10
Przejdź na stronę

Opinie klientów

20% (1 opinie)
80% (4 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)

Dodaj opinię

Twoja ocena:

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora strony.

Pomyślnie dodano opinię.