Wróć do listy ofert

Net Credit

 • Kwota pożyczki
  1000 PLN
  od 300 zł do 5000 zł

 • Okres pożyczki
  30 dni
  od 14 do 30 dni

 • Kwota do zwrotu
  1000.00 PLN
  RRSO: 0.00%

 • Rata pożyczki
  1000 PLN
  jednorazowo

darmowa pierwsza pożyczka Weź pożyczkę

Net Credit - opinie i oferta pożyczki

Weź pożyczkę

(4 opinie o Net Credit)
Darmowa pierwsza pożyczka: 3000 Maksymalna kwota pożyczki: 5000 PLN

Net Credit oferuje szybkie pożyczki w kwotach od 300 do 5 000 złotych. Na okres od 14 do 30 dni. Pierwsza pożyczka w kwocie do 3 000 zł jest darmowa.
 

     Net Credit Sp. z o. o. to łotewska firma, która jest obecna w takich krajach jak Dania, Hiszpania, Czechy, Rosja czy Meksyk. Pożyczkodawca na Polskim rynku działa od 2011 roku. Firma przyciąga nowych klientów poprzez darmową pierwszą pożyczkę oraz okolicznościowe promocje. Pożyczka w Net Credit może być refinansowana o 7, 14 lub 30 dni za dodatkową opłatą.

Net Credit - Oferta

Krótkoterminowe pożyczki w Net Credit

 


     Net Credit oferuje pożyczki krótkoterminowe na okres spłaty od 14 do 30 dni. Dla nowych klientów maksymalną dostępną kwotą pożyczki jest 3 000 zł, ale pożyczka nie może być niższa niż 300 zł. Pożyczka ta jest w pełni darmowa – pod warunkiem, że spłata rozstanie dokonana w terminie. Stali klienci mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości do 5 000 zł – o jej przyznaniu decyduje zdolność kredytowa.
Nie ma możliwości wzięcia drugiej pożyczki, przed spłatą poprzedniej. Jednak w takim przypadku firma umożliwia wzięcie dodatkowej kwoty, jeśli limit kredytowy to umożliwia. Informacja o wysokości dodatkowej kwoty możliwej do wzięcia w ramach obecnego kredytu widoczna jest w Profilu Klienta lub po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta. Oferta dotyczy stałych klientów – osoby, które biorą pożyczkę po raz pierwszy, nie mają możliwości wystąpienia o kwotę dodatkową.

 

Kto może skorzystać z pożyczki w Net Credit?

 

    Wniosek o pożyczkę w Net Credit jest w pełni internetowy – dlatego dostęp do internetu jest konieczny, jeśli chcemy otrzymać u nich pożyczkę.
Warunki, jakie musi spełnić pożyczkodawca w Net Credit:
     - obywatelstwo polskie,
     - wiek między 20, a 70 rokiem życia,
     - konto bankowe,
     - regularne, comiesięczne przychody,
     - adres e-mail,
     - aktywny telefon komórkowy,
     - brak negatywnych wpisów w bazach dłużników.
Oferta jest dostępna także dla osób przebywających na urlopie macierzyńskim, pod warunkiem, że wysokość zasiłku jest w stanie pokryć zobowiązanie. Pożyczka w Net Credit nie wymaga żyrantów ani poręczenia. 

 

Kiedy wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony?

 

     Wnioskodawca posiada już jedną aktywną pożyczkę w Net Credit.
Wysokość miesięcznej dochodów nie jest w stanie pokryć zobowiązania.
Wnioskujący mieszka za granicą.
Dochód pochodzi z tytułu pracy wykonywanej poza Polską (chyba, że wpływa na rachunek bankowy prowadzony w Polsce).

 

Jak wnioskować o pożyczkę w Net Credit?

 

     Jak wnioskować o pierwszą pożyczkę w Net Credit?


     Krok 1

 

Na stronie głównej należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty.


     Krok 2

 

Uzupełnienie formularza z danymi osobowymi. Na tym etapie tworzony jest Profil Klienta, który pozwoli na dostęp do informacji o pożyczce – dostępne po wybraniu na stronie Net Credit – zaloguj.


     Krok 3

 

Dokonanie opłaty weryfikacyjnej.
Wzięcie pożyczki przez internet wiąże się z koniecznością weryfikacji tożsamości. W tym celu należy wykonać przelew bankowy na kwotę 1 zł z konta osobistego. Do wyboru są dwie formy dokonania przelewu:
Szybka płatność dokonana przez Blue Media – na tym etapie na stronie Net Credit pojawia się wykaz banków – należy wybrać swój bank i dokonać przelewu. Warunkiem jest elektroniczny dostęp do konta bankowego.
Przelew tradycyjny – na profilu wyświetlone zostaną dane do przelewu, które należy skopiować. Wiąże się to z oczekiwaniem na zaksięgowanie przelewu i może potrwać nawet do kilku dni.
Przelew ten jest zwrotny – zostanie zwrócony na konto, z którego został wysłany przelew.


     Krok 4 

 

Gdy potwierdzona zostanie opłata weryfikacyjna, proces rejestracji można uznać zakończony. Należy poczekać na decyzję o przyznaniu pożyczki.
Stali klienci mogą wnioskować o następną pożyczkę na 3 sposoby:
Poprzez swój profil w Net Credit.
Dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.
Wysyłając smsa z kwotą pożyczki i okresem spłaty.
Wniosek online jest dostępny przez całą dobę, również w dni świąteczne, ale ograniczenia stanowią przelewy -zależne od harmonogramu sesji w poszczególnych bankach. Jednak przelewy nie są zależne od godzin pracy Biura Obsługi Klienta.

 

Czy Net Credit weryfikacje klienta w bazach dłużników?

 

     Wnioskodawca może mieć inne zobowiązania, jednak warunkiem otrzymania pożyczki jest zdolność do spłaty pożyczki. Jednym z warunków otrzymania jest brak negatywnej historii kredytowej – osoby, które są wpisane do rejestru dłużników, nie otrzymają pożyczki w Net Credit. W jakich bazach Net Credit weryfikuje zdolność pozytywną historię kredytową?
InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
European Union Credit Bureau (www.eucb.info) prowadzony przez UAB „EUROPE INFO GROUP”

 

Refinansowanie – alternatywa Net Credit dla braku terminowej spłaty

 


     Klienci, który przed terminem spłaty zdają sobie sprawę, że nie będą w stanie spłacić pożyczki w Net Credit zgodnie z terminem, mają możliwość refinansowanie pożyczki. Za pośrednictwem Net Credit klient otrzymuje nową umowę z wydłużonym terminem spłaty o okres 7, 14, 30 dni. W takich przypadkach partnerzy biznesowi pożyczkobiorcy udzielają nowej pożyczki, która przeznaczona będzie na terminową spłatę zadłużenia w Net Credit. Jak ubiegać się o refinansowanie w Net Credit? Przed terminem spłaty pożyczki należy wybrać jedną ze ścieżek wnioskowania:
Konto profilowe
Na stronie netcredit.pl wybierz opcje zaloguj – umożliwi to dostęp do konta w serwisie. W zakładce „Moja pożyczka” widoczne są możliwe opcje refinansowania z określeniem długości przesunięcia terminu i kosztów, jakie się z tym wiążą. Po złożeniu wniosku należy dokonać płatności. Informacja o zaakceptowaniu wniosku o refinansowaniu pojawi się w profilu.
Biuro Obsługi Klienta
Złożenie wniosku o refinansowanie może odbyć się telefonicznie – skontaktuj się z Net Credit, aby w krótkim czasie refinansować pożyczkę. Po pozytywnej decyzji należy wykonać przelew z kosztami przedłużenia spłaty, aby sfinalizować proces.

 

Jak przebiega windykacja w Net Credit?

 


     Firma rozumie, że mogą zdarzyć się losowe sytuacje, które uniemożliwiają spłatę pożyczki w terminie. Dlatego Dział Płatności Net Credit jest otwarty na kontakt z klientem, aby ustalić dogodne dla obu stron zasady spłaty. W innym przypadku firma może podjąć działania windykacyjne. 
Należy pamiętać, że zgodnie z Umową Ramową Pożyczki klient zostaje obciążony kosztami, związanymi z opóźnieniami w spłacie. Ponadto firma ma prawo przekazać zobowiązanie do zewnętrznej firmy windykacyjnej – w takiej sytuacji jest już za późno na kontakt z pożyczkodawcą i próby ustalenia terminu spłaty – firma deklaruje, że na tym etapie nie ma wglądu do informacji dotyczących długu.

 

Net Credit – opinie

 


     Ofertę firmy chwalą sobie osoby, które terminowo spłacają pożyczki – w przeciwnym razie należy liczyć się z określonymi w umowie odsetkami za opóźnienia. Brak możliwości ratalnej spłaty w pełni wynagradza możliwość refinansowania pożyczki. Firma przykłada dużą wagę, aby ich działania były przejrzyste, oferta czytelna i cały proces przebiegał zgodnie z polskim prawem.

Net Credit - Podsumowanie

Zalety

 • darmowa pierwsza pożyczka
 • możliwość refinansowanie pożyczki (o 7, 14 lub 30 dni)
 • niskie koszty pożyczki

Wady

 • Ograniczenie wiekowe (od 20 do 70 lat)
 • weryfikacja w bazach dłużników

Dane kontaktowe

Net Credit Sp. z o.o. Ulica: Prosta 68
Warszawa, 00-838 Telefon: 22 598 77 99
Przejdź na stronę

Opinie klientów

50% (2 opinie)
50% (2 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)

Dodaj opinię

Twoja ocena:

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora strony.

Pomyślnie dodano opinię.