Wróć do listy ofert

Zaplo

 • Kwota pożyczki
  1000 PLN
  od 1000 zł do 15000 zł

 • Okres pożyczki
  3 miesiące
  od 3 do 36 miesięcy

 • Kwota do zwrotu
  1266.70 PLN
  RRSO: 466%

 • Rata pożyczki
  422 PLN
  miesięcznie

Zaplo - opinie i oferta pożyczki

Weź pożyczkę

(6 opinie o Zaplo)
Maksymalna kwota pożyczki: 15000 PLN

     Zaplo oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 1 000 do 15 000 zł w ratach 3 – 36 miesięcy. Firma nie oferuje darmowej pierwszej pożyczki.

     Marka Zaplo należy do 4 Finance Group – firmy, która w swoim portfolio ma także markę pożyczek krótkookresowych Vivus. Grupa Kapitałowa jest obecna w 17 krajach, gdzie dotychczas udzielili aż 11 milionów pożyczek. Zaplo przyciąga klientami atrakcyjnymi warunkami i nowoczesnym podejście do oferowanych usług.
 

Zaplo - Oferta

Oferta pożyczek ratalnych Zaplo 

 

    Zaplo to pożyczki ratalne. Wnioskodawca może otrzymać od 1 000 zł do 15 000 zł na okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Oferta dla klientów jest stała, niezależnie od tego, czy jest to pierwsza, czy kolejna pożyczka. 
W Zaplo można mieć jedną aktywną pożyczkę – dlatego osoby, które są w trakcie spłaty nie mają możliwość zaciągnięcia następnej pożyczki. 

 

Kto może skorzystać z oferty Zaplo?

 

    Każda osoba, która chce uzyskać pożyczkę w Zaplo, musi liczyć się z założeniem konta w serwisie – rejestracja w Zaplo jest konieczna i odbywa się automatycznie w trakcie wnioskowania o pożyczkę. Dodatkowo każda osoba musi:
- być obywatelem polskim,
- być w wieku między 21 a 75 lat,
- na stałe zamieszkiwać w Polsce,
- mieć zdolność spłaty zaciągniętej pożyczki,
- nie widnieć w rejestrze dłużników,
- posiadać aktywne konto bankowe (osobiste).
Na etapie wnioskowania o pożyczkę dochodzi do oceny zdolności kredytowej – tylko pozytywna ocena umożliwi zaciągnięcie pożyczki.
Do wzięcia pożyczki wystarczy dowód osobisty – nie ma potrzeby przekazywania zaświadczenia o dochodach.

 

Jak wziąć pożyczkę w Zaplo?
 

 

1.    Wybór wariantu pożyczki
Na stronie Zaplo.pl należy wybrać kwotę pożyczki oraz wysokość raty – można ustawić pożądane parametry za pomocą suwaków lub samodzielnie wpisać kwoty w dedykowane pola. W widniejącym poniżej kalkulatorze pożyczki wyświetlą się parametry oferty: okres spłaty, całkowity koszt pożyczki, całkowita kwota do zapłaty oraz dokładka wysokość proponowanej raty.

2.    Wypełnienie formularza rejestracyjnego – w formularzu należy uzupełnić: imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, numer PESEL, numer telefonu komórkowego i adres e-mail oraz ustanowić hasło do logowania się w serwisie.

3.    Weryfikacja danych – za pomocą tradycyjnego przelewu, płatności Blue Media (pozwalająca na szybkie przelewy między kontami w różnych bankach) lub usługi Instantor.

4.    Decyzja pożyczkowa – informacje o udzieleniu pożyczki zostanie przekazana poprzez sms lub e-mail.

5.    Wypłata pożyczki – ostatnim krokiem przed otrzymaniem pożyczki jest zaakceptowanie oferty oraz podpisanie umowy.

W przypadku ponownego wnioskowania o pożyczkę należy skorzystać z Zaplo – zaloguj, aby zyskać dostęp do Profilu Klienta, a dopiero potem rozpocząć proces wnioskowania.

 

Weryfikacja tożsamości w Zaplo


    Aby ułatwić proces weryfikacji i sprawić, że będzie on szybszy, w Zaplo istnieje możliwość skorzystania z narzędzia Instator. To innowacyjna usługa umożliwiająca weryfikacje tożsamości, stworzona przez szwedzką firmę. Skorzystanie z metody wymaga tylko postępowania zgodnie z instrukcjami w trakcie uzupełniania wniosku. Pożyczkobiorca jest proszony o zalogowanie się do swojego konta poprzez specjalną witrynę. To operacja w pełni bezpieczna – dane są szyfrowane i nie są przechowywane. Instator nie zapisuje danych osobowych ani historii operacji na koncie. 

 

Kiedy Zaplo wypłaca pożyczkę?


     Po przyznaniu pożyczki pieniądze na koncie mogą pojawić się nawet w 15 minut. Nastąpi to w momencie, gdy:
•    przyznanie pożyczki nastąpi w godzinach pracy obsługi klienta Zaplo,
•    klient ma swoje konto jednym z tych banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski,
•    bank pożyczkobiorcy nie ma przerwy technicznej i przelew został wysłany w godzinach jego pracy (musi realizować przelewy wychodzące i przychodzące).
Osoby, które nie spełniają tych warunków otrzymają przelew zależnie od czasu zaksięgowania wpłaty przez bank.

 

Czy w Zaplo możliwe jest przesunięcie terminu spłaty?


     Pożyczkodawca doskonale rozumie swoich klientów – wie, że mogą pojawić się trudności w spłacie wynikające z nieprzewidzianych wydatków. Dlatego też firma oferuje „wakacje pożyczkowe”. Informacja o dostępności usługi dla danej pożyczki oraz wysokości opłaty za usługę klient otrzymuje na swojego maila. Następuje to w momencie, kiedy oferta będzie już dla niego dostępna.
Firma zastrzega prawo do odmowy udzielenia wakacji pożyczkowych.

 

Profil Klienta w Zaplo


     Aby dostać się na Profil Klienta na stronie zaplo.pl należy wybrać opcje „zaloguj się”. Logowanie zapewni dostęp do informacji o pożyczkach klienta, pozwoli na bieżąco monitorować pożyczkę i śledzić oferty specjalne.
Jak usunąć Profil Klienta w Zaplo? Pożyczkobiorca ma prawo do bycia zapomnianym- żądania usunięcia danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych i ograniczenia przetwarzania. Aby zgłosić takie żądanie, należy skontaktować się z biurem obsługi poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie. 

 

Jak przebiega windykacja w Zaplo?
 

    Klienci, którzy nie są w stanie spłacić pożyczki, mogą skorzystać z wakacji pożyczkowych. W innym przypadku może przynieść to negatywne konsekwencje dla pożyczkobiorcy. Firma ma prawo naliczać odsetki za brak terminowej spłaty. Następnie zostanie wypowiedziana umowa, co wiąże się z koniecznością spłaty całej pozostałej kwoty zobowiązania (najczęściej w ciągu 30 dni). Firma wzywa do zapłaty drogą telefoniczną oraz pisemną, może także wysłać pracownika do miejsca zamieszkania dłużnika. Do ściągania długu Zaplo może zaangażować firmę windykacyjną (przekazując ściganie długu lub sprzedając należność). Jeśli w dalszym ciągu nie przyniesie to pożądanego skutku (spłaty pożyczki), sprawa może zostać skierowana do sądu, a ściąganiem długu zajmie się komornik.
Firma zgodnie z obowiązującymi przepisami może zgłosić dłużników do rejestru Biura Informacji Gospodarczej.

 

Zaplo – opine
 

     Opinie na forach o pożyczkach Zaplo zwracają uwagę na szybkość zrealizowania pożyczki. Proces jest przejrzysty, a sama kwota, o którą można wnioskować wysoka. Możliwość spłaty w nawet 36 ratach przyciąga klientów, którym zależy na małych ratach.
 

Zaplo - Podsumowanie

Zalety

 • szybkość decyzji
 • możliwość określenia wysokości raty
 • wysoka kwota pożyczki do 15 000 zł
 • wakacje pożyczkowe – przedłużenie terminu spłaty

Wady

 • weryfikacja w rejestrze dłużników
 • granica wieku – trzeba mieć 21 aby wziąć pożyczkę

Dane kontaktowe

Zaplo Sp. z o.o. Ulica: Żwirki i Wigury 16c Budynek B4
Warszawa, 02-092 Telefon: 221 333 888
Przejdź na stronę

Opinie klientów

50% (3 opinie)
50% (3 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)
0% (0 opinie)

Dodaj opinię

Twoja ocena:

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora strony.

Pomyślnie dodano opinię.